Për Qira

750€ / muaj

Zyrë - 60m2

Stadiumi Dinamo - Rruga Gjik Kuqali

Tek Stadiumi Dinamo, jepet super ambjent komercial me qira ne nje pallat te ri te vitit 2019, me nje lokacion fantastik. Ambjenti eshte totalisht open...

Për Shitje

178,000€

190,000€

Apartament 3+1 - 127m2

Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Perballe Stadiumit Dinamo shitet apartament 3+1+2 tualete , me siperfaqe 126.70 m2 , i cili ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor...

Për Shitje

143,000€

Zyrë - 160m2

Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

''OKAZION'' Shitet Super Apartament 4+1+2 pranë ''DIPLOMAT 1'' për vetëm 880 Euro/m2. Ne Rrugën Sulejman Delvina, përbri Shkollës Vasil Shanto, S...

Për Shitje

233,000€

Apartament 3+1 - 125m2

Stadiumi Dinamo - Rruga Gjik Kuqali

Stadiumi Dinamo në zonën më të preferuar të Tiranës, Shitet Super Apartament 3+1+2 Tualete në katin e 5 të një pallati 8 katesh i vitit 2019 dhe i paj...

Për Shitje

167,000€

Apartament 2+1 - 107m2

Stadiumi Dinamo - Rruga Zef Jubani

Tek Stadiumi Dinamo, ne Rrugen Zef Jubani, shitet apartament 2+1, ne katin e 5-te banimi te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti esht...

Për Qira

600€ / muaj

1,000€ / muaj

Zyre

Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Jepet me qira super ambient per zyra ose klinike, qeneder estetike etj te stadiumi dinamo !!! I ndodhur ne zonen me te preferuar te tiranes ne zonen e...

Për Qira

750€ / muaj

Dyqan - 57m2

Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Jepet Dyqan me Qira tek Studiumi Dinamo! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. Fakti qe ndodhet buze rruge...

Për Qira

600€ / muaj

Zyrë - 120m2

Stadiumi Dinamo - Rruga Gjin Bue Shpata

Jepet me qira apartament fantastik 2+1+2 i pershtatshem per zyra ne zonen e Stadiumit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh...

Për Qira

1,500€ / muaj

Zyrë - 135m2

Stadiumi Dinamo - Rruga Andon Zako Çajupi

Jepet me qira ambient komercal i pershtatshem per zyra te cfaredo lloj aktiviteti. Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri dhe shume cileso...