Për Qira
750€ / muaj
Zyrë - 60m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjik Kuqali

Tek Stadiumi Dinamo, jepet super ambjent komercial me qira ne nje pallat te ri te vitit 2019, me nje lokacion fantastik. Ambjenti eshte totalisht open...

Për Shitje
140,000€
''okazion'' Vasil Shanto Shitet Super Ambjent Për Zyra... - 159m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

''OKAZION'' Shitet Super Apartament 4+1+2 pranë ''DIPLOMAT 1'' për vetëm 880 Euro/m2. Ne Rrugën Sulejman Delvina, përbri Shkollës Vasil Shanto, S...

Për Shitje
227,000€
Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 3+1+2 Në Pallat Ult... - 125m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjik Kuqali

Stadiumi Dinamo në zonën më të preferuar të Tiranës, Shitet Super Apartament 3+1+2 Tualete në katin e 5 të një pallati 8 katesh i vitit 2019 dhe i paj...

Për Shitje
167,000€
Apartament 2+1 - 107m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Zef Jubani

Tek Stadiumi Dinamo, ne Rrugen Zef Jubani, shitet apartament 2+1, ne katin e 5-te banimi te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti esht...

Për Qira
600€ / muaj
Zyre - 130m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Jepet me qira super ambient per zyra ose klinike, qeneder estetike etj te stadiumi dinamo !!! I ndodhur ne zonen me te preferuar te tiranes ne zonen e...

Për Shitje
190,000€
Shitet Apartament Fantastik 2+1+2 Tek Stadiumi Dinamo! - 120m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjin Bue Shpata

Shitet apartament fantastik 2+1+2 ne zonen e Stadiumit Dinamo ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh te mireadministruar. Apartamenti ka nje investim te...

Për Qira
1,500€ / muaj
Zyrë - 135m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Andon Zako Çajupi

Jepet me qira ambient komercal i pershtatshem per zyra te cfaredo lloj aktiviteti. Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri dhe shume cileso...

Për Qira
1,700€ / muaj
''super Okazion'' Jepet Me Qira Ambjent Komercial (Re... - 295m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Komuna e Parisit

''SUPER OKAZION'' rruga Komuna e Parisit, pranë Stadiumit Dinamo, Jepet me Qira Restorant Prestigjoz totalisht i kompletuar dhe i dizenjuar me st...

Për Qira
350€ / muaj
Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra - 80m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Mihal Popi

Pranë Stadiumit Dinamo, në rrugën Mihal Popi, Jepet ne Qira Ambjent i përshtatshëm për Zyra, me Sipërfaqe 80 m2 (neto), në katin e 2 të një Pallati...