Për Shitje

178,000€

190,000€

Apartament 3+1 - 127m2

Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Perballe Stadiumit Dinamo shitet apartament 3+1+2 tualete , me siperfaqe 126.70 m2 , i cili ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor...

Për Shitje

233,000€

Apartament 3+1 - 125m2

Stadiumi Dinamo - Rruga Gjik Kuqali

Stadiumi Dinamo në zonën më të preferuar të Tiranës, Shitet Super Apartament 3+1+2 Tualete në katin e 5 të një pallati 8 katesh i vitit 2019 dhe i paj...