Për Shitje
167,000€
Apartament 2+1 - 107m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Zef Jubani

Tek Stadiumi Dinamo, ne Rrugen Zef Jubani, shitet apartament 2+1, ne katin e 5-te banimi te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti esht...

Për Shitje
190,000€
Shitet Apartament Fantastik 2+1+2 Tek Stadiumi Dinamo! - 120m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjin Bue Shpata

Shitet apartament fantastik 2+1+2 ne zonen e Stadiumit Dinamo ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh te mireadministruar. Apartamenti ka nje investim te...

Për Qira
600€ / muaj
Tek Stadiumi Dinamo Jepet Apartament 2+1+2 I Sapoinvest... - 120m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Emin Duraku

Tek Stadiumi Dinamo jepet apartament 2+1+2 me qira. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe organizohet ne 1 sallon me pjesen e kuzhi...