Shitje
139,000€

148,000€

EXCLUSIVE
Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 +Garazh - 102m2
Shkolla e Baletit - Rruga Ali Visha

Te Rruga e Elbasanit, prane Shkolles se Baletit nga zonat me te kerkuara te Tiranes shitet nje Apartament 2+1 me Garazh. Apartamenti ndodhet ne kati...

Shitje
121,600€

125,500€

Shitet Apartament Komod 2+1+2 Me Hapesire Te Bollshme... - 128m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Rruga Petro Nini Luarasi, ne zonen e Shkolla e Baletit, Shitet Apartament 2+1+2 me Strukture te rregullt dhe me hapesira te bollshme, me orientim P...

Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Pranë Shkolles Se... - 128m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Rruga Petro Nini Luarasi, pranë shkollës se Baletit, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 Tualete me arredim komod i pershtatshem per Familjar. Ap...

Shitje
138,000€
SOLD
Shkolla E Baletit, Shitet Super Apartament 2+1 Plus... - 104m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Pranë Shkollës së Baletit, në një zonë shumë të preferuar nga Familjet për shërbimet që ofron, Shitet Super Apartament 2+1 Plus Garazhd totalisht...

Qira
600€ / muaj

800€ / muaj

Te Xhamia E Tabakeve Rruga Shyqyri Ishmi Jepet Me Qira... - 57m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise se Tabakeve jepet me qira ambient komercial. Ambienti eshte me fasade xhami qe ju lejon te reklamoni biznesin tuaj. Ambienti ka nje sip...

Shitje
75,000€
SOLD
Tek Shkolla Baletit, Shitet Super Apartament 1+1, I Inv... - 65m2
Shkolla e Baletit - Rruga Mihal Grameno

Prane Shkolles se Baletit, ne nje nder zonat me te kerkuara, per banim dhe investim shitet apartament 1+1 i sapo investuar me cmim tregu. Apartamenti...

Qira
550€ / muaj
Prane Shkolles Se Baletit, Jepet Me Qira Super Apartam... - 90m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles se Baletit jepet me qira 2+1 super apartament ne katin e 2 te nje pallati me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient te...

Shitje
70,000€

75,000€

Prane Shkolles Mihal Grameno, Shitet Apartament 3+1 Me... - 80m2
Shkolla e Baletit - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 3+1 ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues me 4 kate. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi...

Shitje
103,000€
Tek Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 2+1 Buze Rru... - 83m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles se Baletit, ne nje nder zonat me te kerkuara per banim dhe investim, shitet apartament 2+1 . Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje...

Qira
300€ / muaj
Tek Shkolla E Baletit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me... - 70m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Shkolla e Baletit Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe te bollshme. Duke marre parasysh zonen ne te cilen ndodhet apartamenti pervecse eshte...

Shitje
115,000€

120,000€

Tek Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 3+1 I Pershtat... - 125m2
Shkolla e Baletit - Rruga Mihal Grameno

Tek Shkolla e Baletit, shitet apartament 3+1 i pershtatshem per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 -te te nje pallati te mireadministruar me 7...

Qira
250€ / muaj
Shkolla E Baletit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Kati... - 75m2
Shkolla e Baletit - Rruga Mihal Grameno

Tek Shkolla e Baletit, jepet me qira nje apartament 1+1 ne katin e 3-te te nje vile me 3 kate. Apartamenti ndodhet ne nje vile buze rruges ne katin e...

Qira
330€ / muaj
Shkolla E Baletit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Kati... - 75m2
Shkolla e Baletit - Rruga Mihal Grameno

Tek Shkolla e Baletit, jepet me qira nje apartament 1+1 ne katin e 2-te te nje vile me 3 kate. Apartament ndodhet ne nje vile buze rruges ne katin e 2...

//do something