Për Shitje
135,000€
Apartament 2+1 - 127m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Riza Cerova

Prane Shkolles se Kuqe dhe vetem 5 minuta larg nga Qendra e Tiranes, Shitet nje Apartament 2+1+2 me punime shume cilesore, i cili ndodhet ne katin e 3...

Për Shitje
215,000€
Penthouse - 188m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Derhemi

Midis rruges “Qemal Stafa” dhe “Hoxha Tahsim” ne rrugen e “Ali Spahia” shitet penthouse ne katin e 6 dhe te fundit ne nje ndertim teper cilesore me si...

Për Shitje
120,000€
Tek Rruga Qemal Stafa, Shitet Dyqan - 60m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Qemal Stafa

Tek Rruga Qemal Stafa, shitet Dyqan, ne katin e pare te nje pallati te ri, per cdo lloj Biznesi. Fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfry...

Për Qira
2,500€ / muaj
Vilë - 280m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Qemal Stafa

Kjo vile e bukur e stilit Italian ndodhet ne nje nga rruget me te bukura te Tiranes dhe eshte e investuar kohet e fundit. Ka vend per parkim dhe nje v...