Për Shitje

314,000€

Apartament 3+1 - 195m2

Rr. e Kavajes - Rruga e Bogdanëve

Ne Rrugen e Kavajes pak minuta larg qendres se Tiranes, shitet super apartament 3+1+2, si dhe 2 garazhde private me sistem sigurie. Apartamenti ndodhe...

Për Qira

450€ / muaj

Apartament 3+1 - 140m2

Rr. e Kavajes - Shkolla Xhezmi Delli

Prane Bllokut te Ambasadave, ne rrugen Xhezmi Delli, jepet me qira super apartament 3+1+2 me kubature dhe arredim mjaft komod. Ai ndohet ne katin e 3...

Për Shitje

140,000€

Apartament 3+1 - 117m2

Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Buze Rruges se Kavajes ,3 minuta prane qendres dhe fare prane Myslym Shyrit ,shitet apartament 3+1 me siperfaqje te bollshme .Ndodhet ne katin e 9 t...

Për Shitje

240,000€

Apartament 3+1 - 192m2

Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Shitet super apartament 3+1 i gjithi i mobiluar ne bllokun me infrastrukturen me te mire ne Tirane.Siperfaqja prej 192 m2 eshte e organizuar ne : 3 dh...

Për Shitje

93,000€

Apartament 3+1 - 120m2

Rr. e Kavajes - Rruga Vaçe Zela

Shitet apartament 3+1, me orientim lindje-juglindje dhe perndim-jugperendim në katin e trete, të një pallati pese katësh, Rruga, Vace Zela Pallati dis...

Për Qira

400€ / muaj

Apartament 3+1 - 135m2

Rr. e Kavajes - Rruga Him Kolli

Jepet me qira apartament 3+1+2 ne Rrugen e Kavajes ne katin e 11 te nje pallati te pajisur me ashensor, me siperfaqe 135 m2 dhe orientim Jug-Perendim....