Për Shitje
125,000€
Apartament 2+1 - 153m2
Rr. e Kavajes - Rruga Babë Rexha

Tek Rruga e Kavajes ne pallat shume cilesor me ashensor dhe i mire administruar, shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 96.9m2, plus 55 m2 verande, si...

Për Shitje
100,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+... - 129m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes, perball Kompleksit Delijorgji shitet apartament 2+1+2, ne katin e 8 te nje pallati 11 katesh, te mireadministruar dhe me ashensor...

Për Shitje
305,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Apartament I Rralle 2+1+ 2... - 195m2
Rr. e Kavajes - Rruga e Bogdanëve

Ne Rrugen e Kavajes pak minuta larg qendres se Tiranes, shitet super apartament 2+1+2, si dhe 2 garazhde private me sistem sigurie. Apartamenti ndodhe...

Për Shitje
78,000€
Apartament 2+1 - 75m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 81m2, ne katin e 10 te nje pallati te ri dhe te mire administruar. Apartamenti eshte org...

Për Shitje
121,500€
Apartament 2+1 - 116m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Te rruga e Kavajes Shitet Apartament 2+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te Tiranes me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi i fasades m...

Për Shitje
90,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+2, M... - 116m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes, perball Kompleksit Delijorgji shitet apartament 2+1+2, ne katin e 6 te nje pallati 11 katesh, te mireadministruar dhe me 2 ashens...