Për Shitje
190,000€
Apartament 2+1 - 120m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Shitet apartamenti 2+1 ne zonen e rruges se Elbasanit prane Lion Park. Apartamenti ka siperfaqe 111 m2 neto, ndodhet ne katin e 5 ne nje pallatet me t...

Për Shitje
170,000€
Apartament 2+1 - 103m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Ne Rrugen e Elbasanit, prane Shkolles Asim Vokshi, Shitet Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh dhe ka nje siperfa...

Për Qira
550€ / muaj
Apartament 2+1 - 102m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Ne rrugen e Elbasanit tek RTSH jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte organizuar ne 1 dho...

Për Shitje
125,000€
Apartament 2+1 - 102m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Fuat Toptani

Shitet apartament i mobiluar me arkitekt ne menyre shume moderne. Ndertim i vitit 2018 i paisur me hipoteke . Ambjenti eshte i sapo perfunduar dhe i...

Për Qira
690€ / muaj
Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Ne Rrugen E Elbasa... - 140m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Perballe 7-xhuxhat jepet super apartament me qira. Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi super te bollshme dhe te arreduara ne menyre bashkekohore, n...

Për Qira
1,300€ / muaj
Apartament 2+1 - 130m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Ne Rezidencen Long Hill jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 2 te nje ndertese 4 kateshe . Apartamenti eshte i organizuar ne sallon +kuzhine ,2 dho...

Për Shitje
244,000€
Apartament 2+1 - 142m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Pjeter Budi

Ne fillim te rruges se Elbasanit, ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit tek 7 Xhuxhat, shitet nje apartament 2+1 me siperfaqe te bollshme. Apar...

Për Shitje
105,000€
Shitet Apartament 2+1 Se Bashku Me Papafingo! - 120m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Pjetër Bogdani

Ne zonen e Rr. e Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 se bashku me Papafingo me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartamenti...

Për Shitje
136,000€
Shitet Apartament Komod 2+1 Tek Ambasada Amerikane ! - 85m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit , ne krah te Stadiumit Qemal Stafa, Parisit Shitet Apartament 2+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Lindje. Apa...