Për Qira
350€ / muaj
Jepet Me Qira Dyqan Tek Vilat Amerikane! - 80m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Gramoz Pashko

Jepet me qira dyqan prane vilave amerikane, ne katin 0 te nje pallati 5 katesh, me siperfaqe 80 m2 dhe orientim nga Perendimi. Ambienti eshte open spa...