Për Shitje

56,000€

Apartament 1+1 - 66m2

Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Ne Rrugen Jordan Misja shitet Apartament 1+1 me siperfaqe bruto 65.63m2 dhe neto 58m2. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mi...

Për Shitje

66,000€

Apartament 1+1 - 66m2

Mine peza - Rruga Mine Peza

Ne rrugen Mine Peza, prane Prokuroris se Tiranes, shitet apartament 1+1 ne katin e pare te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar ne sallo...

Për Shitje

198,000€

200,000€

Apartament 1+1 - 94m2

Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Shitet Apartamenti 1+1 i pozicionuar në një nga zonat më prestigjoze dhe shumë afër qendrës së Tiranës dhe Parkut të Liqenit, ku duke bërë vetëm pak m...

Për Shitje

95,000€

Apartament 1+1 - 87m2

Stacioni i Trenit - Zogu I Boulevard

Ne Buleverdian Zogu i Pare, prane Stacionit te Trenit, Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar me 2...

Për Qira

400€ / muaj

Apartament 1+1 - 65m2

Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament me qira i pershtatshem per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mirembajtur me pam...

Për Qira

400€ / muaj

Apartament 1+1 - 71m2

RTSH - Rruga Ismail Qemali

Ne zonen me te bukur ne Tirane, prane RTSH, Jepet Apartament 1+1 me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mireadministruar dhe ka n...

Për Shitje

40,000€

SOLD

Apartament 1+1 - 71m2

Misto Mame - Rruga Llazi Miho

Ne Rrugen Llazi Miho Ne Nje Ndertim Te Vitit 2019, Shitet Apartament 1+1. Ndertimi ka punime tejet cilesore dhe bashkohore ku vihet re termoizolimi ,...

Për Shitje

131,900€

133,000€

Apartament 1+1 - 113m2

Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Apartamenti ndodhet në një kompleks rezidencial elitar në Tiranë. Lehtësisht i aksesueshëm nga të dyja unazat e qytetit si edhe transportit publik. Am...

Për Shitje

88,200€

Apartament 1+1 - 63m2

Pazari i Ri - Pazari i Ri

Ne zonen me te preferuar ne Tirane, tek Pazari i Ri, Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 63 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pa...