Për Qira
2,400€ / muaj
Tek Rtsh Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial!! - 210m2
RTSH - Rruga Ismail Qemali

Prane RTSH ne nje zone mjaft te frekuentuar, jepet ambjent OPENSPACE prej 210m2 me qira. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati teper cilesor dhe me biznes...