Për Qira
600€ / muaj
Prane Rtsh-Se, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 ! - 120m2
RTSH - Rruga Themistokli Gërmenji

Pranë RTSH-se, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 Tualete me arredim cilesor dhe komod. Apartamenti ndodhet në katin e 3 në një pallat te ri i vitit...