Për Shitje
430,000€
Vilë - 163m2
Qytet Studenti - Rruga Ali Visha

Poshte Qytetit Studenti nga ana e rruges Budi shitet nje vile me tre kate me siperfaqe truall 400m2 dhe ndertim nga 170m2 ne cdo kat. Vila eshte e rre...

Për Shitje
430,000€
Vilë - 120m2
Qytet Studenti - Rruga Pjetër Budi

DESCRIPTION Poshte Qytetit Studenti nga ana e rruges Budi, shitet nje vile me tre kate me siperfaqe truall 290 dhe ndertim 120m2 per kat. Vila ka obor...

Për Qira
700€ / muaj
Bar-Restaurant - 126m2
Qytet Studenti - Rruga Pjetër Budi

Ne rrugen Pjeter Budi jepet me qira ambient komercial me siperfaqe neto prej 126 m2 i pershtatshem per cdo lloje biznesi. Ambienti eshte i organizuar...