Për Qira
300€ / muaj
Dyqan - 26m2
Qender - Rruga Kajo Karafili

Ne qender, jepet ambjent per zyra 26 m2 ne pallat te ri. Ambjenti eshte openspace ne forme drejtkendore, ka 1 tualet dhe lartesi te konsiderueshme. Am...

Për Shitje
87,000€
Shitet Ambient Komercial Te Shallvaret! - 37m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Shitet ambient komercial te shallvaret ! Prane LA Voglias shitet dyqan openspace 37m2 . Dyqani eshte i pajisur me vetrat xhami cka mundeson reklamim t...