Për Qira
350€ / muaj
Qender, Jepet Duplex Me Qira 2+1! - 100m2
Qender - Rruga Urani Pano

Ne Qender te Tiranes, Jepet Duplex 2+1+2 me Qira! Duplexi ndodhet ne katin e 2 dhe te 3 te nje pallati te mireadministruar e me ashensor dhe ka nje si...