Për Shitje
350,000€
Apartament 3+1 - 220m2
Qender - Zogu I Boulevard

Shitet apartament super luksoz i mobiluar me arkitekt . Struktura e ambjentit: 1 sallon pritje dhe kuzhina e cila eshte e pajisur me elektroshtepiake...

Për Shitje
155,000€
Ne Rrugen E Kavajes Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesire... - 124m2
Qender - Kavaja Street

Ne rrugen Him Kolli, shume prane me rrugen e Kavajes shitet apartament 3+1+2 me siperfaqe banimi 124m2, ne katin e katert te nje pallati te vitit 2002...

Për Shitje
144,500€
Shitet Apartament Komod 3+1 I Ne Qender ! - 120m2
Qender - Rruga Luigj Gurakuqi

Ne zonen tek Pazari i Ri Shitet Apartament 3+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nj...

Për Qira
690€ / muaj
Prane Qendres, Jepet Apartament Me Qira! - 95m2
Qender - Zogu I Boulevard

Prane Qendres se Tiranes, te Bulevardi Zogu i Pare, Jepet me Qira Apartament i Sapoinvestuar 3+1! Apartamenti ka nje siperfaqe neto 86 m2, dhe ndodhet...

Për Qira
900€ / muaj
Në Qendër, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Pranë... - 162m2
Qender - Rruga Reshit Çollaku

Rruga Reshit Çollaku prane Komleksit Taiwan, Jepet me Qira Super Apartament 3+1+2 Tualete ne katin e 5 te nje Pallati te Ri i pajisur me Ashensor....