Për Qira
450€ / muaj
Apartament 2+1 - 95m2
Qender - Rruga e Dibrës

Qender, prane Turdiu Center, ne nje pallat te viteve te fundit jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje koridor, sallon me hapesir...

Për Qira
500€ / muaj
Apartament 2+1 - 120m2
Qender - Zogu I Boulevard

Ne Qender te Tiranes, jepet me Qira, Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 10, jo te fundit, te nje pallati te ri me ashensor, dhe ka...

Për Shitje
105,000€
Apartament 2+1 - 60m2
Qender - Kavaja Street

Shitet apartament 2+1 ne qender te Tiranes , ne fillim te Rruges se Kavajes .Apatamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues i cili eshte...

Për Shitje
190,000€
Apartament 2+1 - 136m2
Qender - Rruga e Dibrës

Tek kryqezimi i rruges se Barikadave me rrugen e Dibres ne pallat shume cilesor me ashensor i mire administruar shitet apartament 2+1 me siperfaqe 136...

Për Shitje
370,000€
Apartament 2+1 - 146m2
Qender - Rruga Abdi Toptani

Shitet apartament 2+1 + GARAZHD ne qender te Tiranes ,me nje pamje fantastike nga Sheshi Skenderbej.Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mira...

Për Qira
1,500€ / muaj
Apartament 2+1 - 162m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Qender ,ne nje prej ndertesave me te njohura dhe me super lokacion Turdiu Center ,jepet apartament 2+1+2 me qira . Unikaliteti i ketij apartamenti...

Për Shitje
310,000€
Tek Turdiu Center Shitet Apartament 2+1 Me Siperfaqje 1... - 162m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center shitet apartament 2+1 me siperfaqje 162 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe verand 45 m2 d...

Për Qira
900€ / muaj
Qender, Pas Tirana International, Jepet Apartament 2+1... - 115m2
Qender - Rruga Urani Pano

Ne qender te Tiranes, mbrapa TIRANA INTERNATIONAL HOTEL pikerisht pallati TERMA ENGINEERING ne katin e 11 dhe te fundit te tij me ashensor modern jep...

Për Qira
530€ / muaj
Apartament 2+1 - 130m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne zemer te Tiranes, prane 9 katesheve, jepet me qira super apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri, te mireadmini...