Për Qira
500€ / muaj
Klinike Dentare Per Qira - 60m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Ne rrugen Xhenfize Keko , ne Porcelan jepet Klinike Dentare me Qira, ne rruge kryesore ,ne katin e 1 te nje pallati 5 katesh. Klinika ka filluar te fu...

Për Qira
250€ / muaj
Jepet Apartament Ne Prone Rezidenciale Me Mundesi Parki... - 116m2
Porcelan - Rruga Kokonozeve

Apartament 2+1 , pjese e nje vile . Ka dhe vend parkimi. . Guzhina eshte e ndare nga salloni dhe punimet jane shume cilesore. Eshte i mobiluar, dhe...

Për Shitje
89,000€
Ne Porcelan Shitet Apartament 2+1 Me Ambient Gatimi Me... - 97m2
Porcelan - Rruga Hysen Gjura

Ne Porcelan ne rrugen Hysen Xhura shitet apartament 2+1 me ambinet gatimi me vehte dhe i mobiluar ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor.Ap...