Për Shitje
450,000€
Vilë - 488m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Margarita Tutulani

Afer Gjimnazit Petro Nini Luarasi, ne Rrugen Margarita Tutulani shitet vile 3 kateshe per banim ose biznes. Siperfaqja e truallit eshte 220 m2, kurse...

Për Shitje
128,000€
Apartament 2+1 - 110m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Marko Boçari

Prane Nobis, rruga "Sami Frasheri", shitet apartament 2+1 ne katin e 6 te banimit te nje pallati te ri dhe i miradministruar. Apartamenti ka planimet...

Për Shitje
155,000€
Apartament 2+1 - 113m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Milto Tutulani

Ne zonen e Juridikut, ne rrugen Milto Tutulani shitet apartament ne katin e dyte te nje pallati ekzistues por i investuar se fundmi me cilesi shume te...

Për Qira
300€ / muaj
Jepet Me Qera 1+1 Prane Shkolles Petro Nini - 60m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Bilal Xhaferri

Ne zonen e Petro Ninit ne rrugel Bilal Xhaferri afer Liqenit Artificial jepet me qera 1+1 me mobilim bashkohor dhe cdo gje te nevojshme per nje jetese...

Për Shitje
155,000€
Shitet Apartament 2+1 Tek Arturbina - 103m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Tek ArtTurnina shitet Apartament 2+1 me planimetri perfekte. Apartamenti ka siperfaqe 103m te hipotekuar. Organizohet ne nje koridor qe ndan ambjent...