Për Shitje
128,000€
Apartament 2+1 - 110m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Marko Boçari

Prane Nobis, rruga "Sami Frasheri", shitet apartament 2+1 ne katin e 6 te banimit te nje pallati te ri dhe i miradministruar. Apartamenti ka planimet...

Për Shitje
155,000€
Apartament 2+1 - 113m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Milto Tutulani

Ne zonen e Juridikut, ne rrugen Milto Tutulani shitet apartament ne katin e dyte te nje pallati ekzistues por i investuar se fundmi me cilesi shume te...

Për Shitje
155,000€
Shitet Apartament 2+1 Tek Arturbina - 103m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Tek ArtTurnina shitet Apartament 2+1 me planimetri perfekte. Apartamenti ka siperfaqe 103m te hipotekuar. Organizohet ne nje koridor qe ndan ambjent...