Për Qira

400€ / muaj

Apartament 3+1 - 125m2

Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Ne zonen e Pazarit te Ri, rruga Hoxha Tahsim, Jepet Super Apartament 3+1 me Qira! Aparatmenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati buze rruge, pa ashes...

Për Shitje

88,200€

Apartament 1+1 - 63m2

Pazari i Ri - Pazari i Ri

Ne zonen me te preferuar ne Tirane, tek Pazari i Ri, Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 63 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pa...

Për Shitje

145,000€

147,000€

Apartament 2+1 - 118m2

Pazari i Ri - Pazari i Ri

Shitet apartament 2+1 ne qender te Tiranes prane Kafe Europa. Apartamenti ka orientim jug perendim dhe pamja qe ka eshte mbreselense. Struktura e apar...

Për Shitje

166,000€

Apartament 2+1 - 110m2

Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Tek Pazari i Ri shitet apartamament 2+1+2 ne katin e dyte te nje pallati te ri ndertim i viteve te fundit ,me ashensor.Apartamenti eshte organizuar si...

Për Shitje

167,000€

Apartament 2+1 - 117m2

Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Tek Pazari i Ri ,shitet apartamenet 2+1+2 ,ne katin e katert te nje pallati te ri ndertim i vitit 2014 me ashensor.Apartamenti eshte i oraganizuar si...

Për Shitje

110,000€

110,000€

SOLD

Apartament 2+1 - 100m2

Pazari i Ri - Rruga Fadil Rada

Ne zonen e Pazarit te Ri, ne rrugen Fadil Rada, shitet apartament 2+1 ne katin e trete te nje pallat te ri me ashensor me siperfaqe totale 105 m². Apa...

Për Shitje

72,000€

72,000€

SOLD

Apartament 1+1 - 67m2

Pazari i Ri - Pazari i Ri

Te Pazari i ri shitet apartament 1+1 ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor me siperfaqe totale 67m2 dhe te hipotekuar 60m2. Apartamenti org...

Për Qira

600€ / muaj

Apartament 4+1 - 129m2

Pazari i Ri - Rruga Tefta Tashko-Koço

Ne rrugen Tefta Tashko Koco jepet me qira apartament per zyra me nje siperfaqe 129 m2 sebashke me nje post parkimi . Apartamenti eshte organizuar si m...

Për Shitje

95,000€

Apartament 2+1 - 90m2

Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Shitet apartament 2+1 i mobiluar, ne rrugen Qemal Stafa , ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me posht...