Për Shitje
145,000€
Apartament 2+1+2 - 118m2
Pazari i Ri - Pazari i Ri

Shitet apartament 2+1 ne qender te Tiranes prane Kafe Europa. Apartamenti ka orientim jug perendim dhe pamja qe ka eshte mbreselense. Struktura e apar...

Për Shitje
166,000€
Apartament 2+1 - 110m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Tek Pazari i Ri shitet apartamament 2+1+2 ne katin e dyte te nje pallati te ri ndertim i viteve te fundit ,me ashensor.Apartamenti eshte organizuar si...

Për Shitje
167,000€
Apartament 2+1 - 117m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Tek Pazari i Ri ,shitet apartamenet 2+1+2 ,ne katin e katert te nje pallati te ri ndertim i vitit 2014 me ashensor.Apartamenti eshte i oraganizuar si...

Për Shitje
93,000€
Ne Rrugen Qemal Stafa Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar... - 90m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Shitet apartament 2+1 i mobiluar, ne rrugen Qemal Stafa , ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me posht...

Për Qira
350€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Pazari I Ri - 100m2
Pazari i Ri - Rruga Fadil Rada

Ne zonen e Pazarit te Ri, ne rrugen Fadil Rada, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e trete te nje pallat te ri me ashensor me siperfaqe totale 100...

Për Shitje
115,000€
Tek Pazari Ri Shitet Apartament 2+1 , Mundesi Konvertim... - 105m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Tek Pazari i Ri , ne rrugen Hoxha Tasim , Shitet apartament 2+1+2 tualete , pjeserisht i mobiluar ,me mundesi konvertimi ne 3+1, ne katin e dyte te nj...

Për Shitje
139,000€
Tek Pazari Ri Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar!!! - 110m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Ne rrugen Hoxha Tasim ,ne rruge kryesore shitet apartament 2+1+2 tualete i mobiluar , ne katin e 4 te nje pallati te ri ,me ashensor.Apartamenti esh...