Për Shitje

167,000€

Apartament 3+1 - 126m2

Nobis - Rruga Marko Boçari

Tek Liqeni Shitet Apartament 3+1ne katin e trete te nje pallati te ri I paisur me ashensor. Kjo eshte zona me e preferuar qe te jetosh nje jete te she...

Për Qira

600€ / muaj

Apartament 3+1 - 153m2

Nobis - Rruga Sami Frashëri

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes prane Nobis te liqeni jepet apartament 3+1 me qira. Apartamenti ka nje siperfaqe 155 m2 dhe ndodhet ne katin e...

Për Qira

1,600€ / muaj

1,700€ / muaj

Apartament 3+1 - 165m2

Nobis - Rruga Sami Frashëri

Tek Qëndra Nobis Wellnes Center, Jepet me Qira Super Apartament 3+1+2 Tualete + Parkim të Dedikuar i përfshir ne cmim, Apartamenti ndodhet ne katin...