Qira
400€ / muaj

500€ / muaj

Te Myslym Shyri, Jepet Apartament 1+1 Me Qira - 90m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira apartament 1+1 per banim ose zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e...

Qira
200€ / muaj

285€ / muaj

Jepet Ambjent Komercial I Projektuar Per Zyre! - 20m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira zyre 20m² ne nje ambjent komercial te projektuar per zyra dhe she...

Qira
650€ / muaj
RENTED
Ne Myslym Shyri , Jepet Super Zyre Me Qira! - 114m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne zonen e Myslym Shyrit jepet me qera super apartament 2+1 bosh shume i investuar dhe planimetri perfekte .Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat m...

Qira
850€ / muaj
Tek Myslym Shyri, Jepet Dyqan Me Qira - 35m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr jepet Dyqan me Qira! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. Fakti qe ndodhet buze rruge te j...

Qira
400€ / muaj
Ne Myslym Shyri, Jepet Apartament 1+1 Me Qira! - 66m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Rrugen Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 1+1 i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor e te mire-administr...

Qira
450€ / muaj

600€ / muaj

Myslym Shyri, Jepet Apartament 2+1 Me Shume Drite Me Qi... - 80m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne zonen Myslym Shyri, rruga "Him Kolli", ne pallat te ri, jepet apartament 2+1 me qira. Apartamenti organizohet ne 1 koridor qe ben shperndarjen ne...

Qira
500€ / muaj
RENTED
Myslym Shyri, Jepet Me Qira Super Apartament Me Verande... - 127m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne Myslym Shyri jepet me qira super apartament 2+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri me ashensor dhe eshte plotesisht i mobiluar...

Qira
400€ / muaj
Tek Myslym Shyri Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 115m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne rrugen Myslym Shyri prane Karburant Kastrati jepet apartament me qira 2+1 ne katin e 3 te nje pallati 6-katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne...

Qira
500€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Teper Komod Per Z... - 60m2
Myslym Shyri - Rruga Sami Frashëri

Ne Myslym Shyr, perballe Drejtorise se Policise jepet me qira ambient per zyra 60m², ne katin e dyte te nje godine te destinuar vetem per ambiente k...

Qira
750€ / muaj

820€ / muaj

Myslym Shyri, Jepet Me Qira Ambient Buze Rruges Kryesor... - 27m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Jepet ambient me qira tek rruga Myslym Shyri. Ambienti ka nje siperfaqe prej 27 m2 dhe 1 tualet. Fasade xhami e cila e ben reklamimin me te mire te bi...

Qira
500€ / muaj
Ne Rrugen Myslym Shyri Jepet Me Qira Apartament 2+1+2,... - 130m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Rrugen Myslym Shyri Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, i pershtatshem edhe per zyra. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane tek ish...

Qira
400€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra O... - 108m2
Myslym Shyri - Rruga Sami Frashëri

Ne Myslym Shyr jepet me qira apartament 2+1 per zyra ose banim. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, me ashensor, ku tre katet e par...

Qira
450€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Ambient Me Qira Per Zyra! - 77m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyri jepet ambient 77 m2 me qira. Ambienti eshte totalisht openspace por mund te krijohet nje zyre private ne pjesen fundore te tij, ka edh...

Qira
350€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar - 72m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne nje nga zonat me te mira ne Tirane ne Rr. “Myslym Shyri” jepet me qira apartament 2+1 totalisht i mobiluar. Apartamenti organizohet ne nje hapsire...

Qira
650€ / muaj
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Ambient Per Call Center... - 175m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Zona e Myslym Shyrit, ne Rrugen Nikolla Lena, jepet me qira Ambient, ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 175 m2 per cdo lloj Biznes...

Qira
330€ / muaj
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Ambient Biznesi! - 150m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Myslym Shyri, ne rrugen Nikolla Lena, 50 m nga rruga kryesore, jepet me qira Magazine (Gjysem Bodrum) ne nje pallati te ri. Ambienti ka siperfaqe...

Qira
420€ / muaj
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qera Ap 2+1 - 78m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne zonen e Myslym Shyrit, nje nga zonat me te mira ne Tirane, jepet me qira apartament 2+1, i investuar shume mire, ne katin e 1 te nje pallati egzist...

Qira
400€ / muaj

450€ / muaj

Myslym Shyri, Jepet Zyre Me Qira Me Hapesira Te Bollshm... - 90m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne zonen Myslym Shyri jepet me qira zyre 90 m2 netto e cila ka edhe nje verande te bollshme. Ambienti eshte i sapoinvestuar kohet e fundit. Organizoh...

Qira
550€ / muaj
Ne Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 100m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Rrugen Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament me siperfaqe te madhe, 100 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje planimetri shume te rregullt ne...

//do something