Shitje
124,000€
Shitet Ambient Komercial ! - 150m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Tek Myslym Shyri, ne rrugen Nikolla Lena, 50 m nga rruga kryesore, shitet Magazin (Gjysem Bodrum), ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambjenti ka siper...

Qira
850€ / muaj
Tek Myslym Shyri, Jepet Dyqan Me Qira - 35m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr jepet Dyqan me Qira! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. Fakti qe ndodhet buze rruge te j...

Shitje
125,000€

139,000€

Prane Rruges Myslym Shyri Shitet Ambient Komercial - 70m2
Myslym Shyri - Rruga Vangjush Furxhi

Prane Rruges Myslym Shyri Shitet Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Zona ne te cilen ndodhet eshte e persht...

Shitje
80,000€
Ne Zonen E Myslym Shurit, Shitet Ambient Biznesi - 20m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Shitet ambient biznesi ne zonen e Myslym Shyrit, nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane, per shkak te zhvillimit te larte qe ka zona. Zona ka aksesue...

Qira
750€ / muaj

820€ / muaj

Myslym Shyri, Jepet Me Qira Ambient Buze Rruges Kryesor... - 27m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Jepet ambient me qira tek rruga Myslym Shyri. Ambienti ka nje siperfaqe prej 27 m2 dhe 1 tualet. Fasade xhami e cila e ben reklamimin me te mire te bi...

Qira
330€ / muaj
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Ambient Biznesi! - 150m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Myslym Shyri, ne rrugen Nikolla Lena, 50 m nga rruga kryesore, jepet me qira Magazine (Gjysem Bodrum) ne nje pallati te ri. Ambienti ka siperfaqe...

//do something