Qira
450€ / muaj

600€ / muaj

Myslym Shyri, Jepet Apartament 2+1 Me Shume Drite Me Qi... - 80m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne zonen Myslym Shyri, rruga "Him Kolli", ne pallat te ri, jepet apartament 2+1 me qira. Apartamenti organizohet ne 1 koridor qe ben shperndarjen ne...

Qira
500€ / muaj
RENTED
Myslym Shyri, Jepet Me Qira Super Apartament Me Verande... - 127m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne Myslym Shyri jepet me qira super apartament 2+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri me ashensor dhe eshte plotesisht i mobiluar...

Qira
400€ / muaj
Tek Myslym Shyri Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 115m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne rrugen Myslym Shyri prane Karburant Kastrati jepet apartament me qira 2+1 ne katin e 3 te nje pallati 6-katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne...

Qira
500€ / muaj
Ne Rrugen Myslym Shyri Jepet Me Qira Apartament 2+1+2,... - 130m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Rrugen Myslym Shyri Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, i pershtatshem edhe per zyra. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane tek ish...

Qira
400€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra O... - 108m2
Myslym Shyri - Rruga Sami Frashëri

Ne Myslym Shyr jepet me qira apartament 2+1 per zyra ose banim. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, me ashensor, ku tre katet e par...

Qira
350€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar - 72m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne nje nga zonat me te mira ne Tirane ne Rr. “Myslym Shyri” jepet me qira apartament 2+1 totalisht i mobiluar. Apartamenti organizohet ne nje hapsire...

//do something