Qira
450€ / muaj

600€ / muaj

Myslym Shyri, Jepet Apartament 2+1 Me Shume Drite Me Qi... - 80m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne zonen Myslym Shyri, rruga "Him Kolli", ne pallat te ri, jepet apartament 2+1 me qira. Apartamenti organizohet ne 1 koridor qe ben shperndarjen ne...

Qira
500€ / muaj
RENTED
Myslym Shyri, Jepet Me Qira Super Apartament Me Verande... - 127m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne Myslym Shyri jepet me qira super apartament 2+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri me ashensor dhe eshte plotesisht i mobiluar...

Shitje
187,000€

218,000€

Tek Myslym Shyri Shitet Apartament 2+1 - 131m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Shitet apartament lukoz 2+1, në zemër të Tiranës, tek Myslym Shyri. Apartamenti është i organizuar me sallon ndenje i cili është i bashkangjitur me...

Qira
400€ / muaj
Tek Myslym Shyri Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 115m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne rrugen Myslym Shyri prane Karburant Kastrati jepet apartament me qira 2+1 ne katin e 3 te nje pallati 6-katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne...

Shitje
87,000€

89,000€

Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1, Rast Ideal Inve... - 81m2
Myslym Shyri - Rruga Sami Frashëri

Ne Myslym Shyr, shitet apartament 2+1, si rast ideal per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dh...

Shitje
120,000€
Ne Myslym Shyr Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Dhe P... - 108m2
Myslym Shyri - Rruga Sami Frashëri

Ne Myslym Shyr shitet apartament 2+1, me orientim dhe pamje fantastike. Apartamenti strukturohet ne korridorin hyres, qe degezohet me sallonin e ndenj...

Qira
500€ / muaj
Ne Rrugen Myslym Shyri Jepet Me Qira Apartament 2+1+2,... - 130m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Rrugen Myslym Shyri Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, i pershtatshem edhe per zyra. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane tek ish...

Qira
400€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra O... - 108m2
Myslym Shyri - Rruga Sami Frashëri

Ne Myslym Shyr jepet me qira apartament 2+1 per zyra ose banim. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, me ashensor, ku tre katet e par...

Shitje
110,000€

119,000€

Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te... - 92m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr shitet apartament 2+1,me cmim reference , me vendodhje perfekte per investim por edhe per banim ne katin e katert te nje pallati ekzist...

Qira
350€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar - 72m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne nje nga zonat me te mira ne Tirane ne Rr. “Myslym Shyri” jepet me qira apartament 2+1 totalisht i mobiluar. Apartamenti organizohet ne nje hapsire...

Shitje
122,000€
Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bo... - 100m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Zonen me te mire ne Tirane ne Myslym Shyr shitet apartament 2+1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 6-katesh...

Shitje
90,000€
Ne Myslym Shyr Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!! - 88m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr Shitet Apartament 2+1 I Sapoinvestuar. Apartamenti ka siperfaqe 88m2 ne katin e 5 te nje pallati ekzistues i mireadministruar. Apartam...

Shitje
108,000€
Ne Myslym Shyr Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Lindje... - 96m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr shitet apartament 2+1 me vendodhje perfekte. Apartamenti strukturohet ne ambientin e ndenjes , kuzhina e gatimit, dy dhoma gjumi, nje t...

//do something