Për Qira
400€ / muaj
Apartament 1+1 - 90m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira apartament 1+1 per banim ose zyra. Apartamenti ndodhet ne kati e...

Për Qira
450€ / muaj
Myslym Shyr, Super Apartament 1+1 I Investuar Me Qira! - 80m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Ne Myslym Shyr, prane "Gjykates Larte", ne nje pallat cilesor me mireadministrim dhe sistem sigurie te larte jepet apartament 1+1 me qira. Apartament...

Për Shitje
89,000€
Myslym Shyri, Shitet Apartament 1+1 Me Hapsira Te Boll... - 81m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Pranë Supermarketit Big Market në rrugën Him Kolli, Shitet Apartament 1+1 në katin e 3 të një Pallati të Ri me Ashensor. Apartament ka një Sipërfaqe...

Për Qira
330€ / muaj
Myslym Shyri, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Me Arr... - 40m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Në rrugën Him Kolli pranë Big Market në zonën e Myslym Shyri, Jepet me Qira Super Apartament 1+1 i arreduar me mobilje bashkekohore, i ndodhur në...