Për Qira
1,600€ / muaj
Apartament 3+1 - 130m2
Long Hill Residence - Rruga Rezervat e Shtetit

Ne Rezidencen LONG HILL jepet me qira apartament 3+1+2 +2 poste parkimi dhe verande. Apartamenti organizohet nga 3 dhoma gjumi teper te bollshme dhe m...