Shitje
200,000€

270,000€

Shitet Ambjent Komercial Me Cmim Okazion - 300m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Buze rruges “Dritan Hoxha” shiten dy ambjente komerciale qe behen lehtesisht nje hapsire ne nje ndertim cilesor me siperfaqe bruto te dy sebashku 300m...

Qira
800€ / muaj

1,150€ / muaj

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Jepet Me Qira Ambient Komercial - 160m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Buze rruges “Dritan Hoxha” jepen me qira dy ambiente komerciale ne nje ndertim cilesor me siperfaqe bruto nga 160 m² secili. Cmimi eshte 800 Euro net...

Qira
900€ / muaj
Ambjent Komercial Direkt Ne Rruge Kryesore - 180m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen e Durresit hyrja Kryesore ne qytetin e Tiranes jepet me qera dyqan buze rruge . Ambjenti eshte i organizuar ne 2 kate me pamje nga rruga kry...

Qira
850€ / muaj

950€ / muaj

EXCLUSIVE
Prane Zogut Zi, Jepet Me Qera Ambjent Open Space Per Zy... - 186m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Prane Zogut Zi, Jepet me Qera Ambjent Open Space Per Zyra Dhe Dy Poste Parkimi!!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri i pajisur me a...

Shitje
112,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo... - 118m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Perfunduar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri tete katesh te sapope...

Shitje
91,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Perfunduar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri tete katesh te sapoperf...

Shitje
101,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 Me Plan... - 112m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri tete katesh te sa...

Qira
1,300€ / muaj
Ne Laparake, Jepet Me Qira Magazine 700 M/2 - 700m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laparake, jepet me qira Magazine me siperfaqe 700 m/2, e pershtatshme per magazinim, oficine, apo per nevoja te ndryshme te akiviteteve tregtare, t...

Shitje
88,000€

94,000€

Laprake, Te E-88 Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pe... - 110m2
Laprake - Rruga e Durrësit

Ne Laprake, te E-88, shitet apartament 2+1 me planimetri perfekte. E-88 ka realizuar nje rezidence banimi, kate sherbimi plus 2 kate parkimi nentoke s...

Shitje
62,500€

66,500€

Laprake, Te E-88 Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Pe... - 78m2
Laprake - Rruga e Durrësit

Ne Laprake, te E-88, shitet apartament 1+1 me planimetri perfekte. E-88 ka realizuar nje rezidence banimi, kate sherbimi plus 2 kate parkimi nentoke s...

Shitje
131,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 Me Post... - 104m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte! Apartamenti ndodhet ne katin e tret te nje pallati te ri tete katesh te sapope...

Qira
500€ / muaj
Blloku Gintas, Jepet Zyre Me Qira Teresisht E Mobiluar... - 107m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Tek Blloku Gintas ne nje zone shume te mire, jepet me qira zyre teresisht e mobiluar. Ambienti ka nje siperfaqe prej 107 m2 dhe organizohet ne 4 dhoma...

Shitje
85,000€
Ne Laprake Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Te Rr... - 110m2
Laprake - Rruga Riza Çuka

Ne Laprake Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri te Rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ndertuar ne vitin 2003. Organizim...

Qira
300€ / muaj
Tek Kompleksi Gintash, Apartament 3+1 Me Qira - 122m2
Laprake - Laprakë

Tek Kompleksi Gintash, jepet me qira nje apartament 3+1 ne katin e pare te nje pallati 8-katesh i disponueshem per banim edhe per biznes. Apartamenti...

Shitje
75,000€

77,000€

Tek Kompleksi Gintash, Shitet Apartament 2+1 - 107m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Tek Kompleksi "Gintash", shitet apartament 2+1 ne katin e 7-te te nje pallati te ri te mireadministruar, me ashensor, me dokumntacion te rregullte hip...

Shitje
85,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1 Me Shume... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rugen "Dritan Hoxha", shitet apartament 2+1 me shume drite, me nje siperfaqe prej 96 m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri e te mirea...

Shitje
45,000€
Laprake, Shitet Njesi E Pershtatur Si Garsoniere Buze R... - 47m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, buze rruges kryesore shitet njesi e pershtatur si garsoniere. Apartamenti organizohet ne nje hapesire ndenje se bashku me ambientin e gati...

Shitje
43,000€
Ne Rrugen Pandi Dardha, Shitet Apartament 1+1 Me Orient... - 65m2
Laprake - Rruga Pandi Dardha

Ne Rrugen Pandi Dardha shume prane Karburant Kastratit shitet apartament 1+1 me shume drite. Apartamenti eshte i organizuar ne korridor qe ben shpernd...

Shitje
80,000€
EXCLUSIVE
Tek Rruga Dritan Hoxha, Shitet Apartament 1+1 Me Orient... - 89m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Tek Rruga Dritan Hoxha, shitet apartament 1+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te teknik te nje pallati 10 katesh. Eshte i organizuar...

Shitje
120,000€
Laprake, Shitet Duplex Me Verande - 242m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, shitet duplex me verande dhe orientim perfekt. Dupleksi ndodhet ne katin e 9 dhe te 10 te nje pallati me 10 kate me ashensor dhe organizoh...

Shitje
70,000€

75,000€

Ne Laprake, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollsh... - 84m2
Laprake - Rruga Pandi Dardha

Ne Zonen e Laprakes Prane Ambulances Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme Dhe Shume Drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te banimit te...

Shitje
74,500€
Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Apartament 2+1 I Sapoinve... - 95m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha shitet apartament 2+1 i sapoinvestuar. Apartamenti ndodhet ne rruge kryesore ne katin e 4- te te nje pallati 11-katesh i miread...

Shitje
85,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Apartament 2+1 Me Orienti... - 95m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha shitet apartament 2+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne rruge kryesore ne katin e 3- te te nje pallati 11-katesh i mireadm...

Shitje
44,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Njesi Me Siperfaqe 47M2!! - 47m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Njesi Me Siperfaqe 47m2. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 11-katesh buze rruges kryesore. I pershtatur ne...

//do something