Për Qira

900€ / muaj

1,000€ / muaj

Apartament 3+1 - 130m2

Kopshti zoologjik - Rruga Shyqyri Brari

Jepet apartament tek Kopshti Zoologjik me siperfaqe 130m2, 3 dhoma gjumi te bollshme me parket dhe dritare te medha te cilat mundesojne nje ndricim na...

Për Qira

600€ / muaj

Apartament 3+1 - 145m2

Kopshti zoologjik - Rruga Shyqyri Brari

Pranë Liqenit të Tiranes, zona e Kopshtit Zoologjik, në katin e 5 të një Pallati të Ri i pajisur me Ashensor, Jepet me Qira Super Apartament 3+1+...