Për Shitje
153,000€
Shitet Super Apartament 2+1+2 Plus Post Parkimi Pran... - 117m2
Kopshti zoologjik - Rruga Bilal Sina

Rruga Bilal Sina, pranë Liqenit Artificial të Tiranës, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete, me Hapsira të Bollshme dhe me strukture te rregu...

Për Shitje
159,000€
Shitet Apartament 2+1, Ne Katin 3 Te Nje Pallati Te Ri... - 154m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Tek Kopeshti Zologjik, ne Rrugen Eduart Mano, shitet Apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka strukture shume te rr...

Për Shitje
101,000€
Tek Kopeshti Zologjik, Shitet Apartament 2+1 - 113m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Tek Kopeshti Zologjik, ne Rrugen Eduart Mano, shitet Apartament 2+1, ne katin 2 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka strukture shume te rr...

Për Shitje
155,000€
Apartament 2+1+2 Me Mobilim Modern Dhe Cilësor - 93m2
Kopshti zoologjik - Rruga Peti

Ne zonën më të preferuar te Tiranes, tek Kopeshti Zoologjik , vetem 5 minute larg nga Liqeni Artificial , shitet super Apartament 2+1+2 me mobilim mod...

Për Shitje
150,000€
Apartament 2+1 Me Pamje Nga Kopeshti Zoologjik Dhe Nga... - 106m2
Kopshti zoologjik - Rruga Shyqyri Brari

Tek Kopshti Zoologjik Shitet Super Apartament 2+1 me pamje nga kopeshti zoologjik dhe nga liqeni Artificial.Ne katin e 3 te nje pallati te ri i paisur...

Për Shitje
125,000€
Tek Kop.zologjik, Shitet Apartament 2+1+2 - 107m2
Kopshti zoologjik - Rruga Bilal Sina

Tek Kopshti Zoologjik Ne Zone te Qete, Ajer te Paster & Super Pamje, Shitet Apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti...

Për Shitje
89,000€
Shitet 2+1 Tek Kopshti Zoologjik! - 83m2
Kopshti zoologjik - Rruga Peti

Ne Rrugen Peti, tek Liqeni i Thate, shitet Apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me...

Për Shitje
106,000€
Apartament 2+1 - 116m2
Kopshti zoologjik - Rruga Peti

Prane te vetmes mushkeri te gjelber te qytetit te Tiranes te Kopshti Zoologjik shitet nje apartament 2+1. Apartamenti eshte pjese e nje nga kompleksev...

Për Qira
500€ / muaj
Tek Kopeshti Zologjik, Buze Rruge, Jepet Me Qera Ap.2+1 - 116m2
Kopshti zoologjik - Rruga Liqeni i Thate

Prane Kopeshtit Zoologjik, buze rruge, jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 1 teknik te nje pallati te ri me 2 ashensore. Apartamenti eshte i organ...