Për Shitje
125,000€
Apartament 2+1 - 128m2
Kopshti Botanik - Rruga Hamdi Sina

Shitet super Apartament 2+1 me mobilim bashkohore me super verande dhe nje pamje te mrekullueshme nga Dajti, liqeni i Tiranes dhe kodrat e liqenit te...

Për Shitje
115,000€
Shitet Apartament 2+1 Tek Kopshti Zoologjik! - 105m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik ngjitur me rrethimin e kopshtit ne mes te gjelberimit dhe arjit te paster larg zhurmave te qytetit vendi ideal per te jetuar shite...

Për Shitje
140,000€
Okazion, Shitet Bar Kafe Pranë Kopshtit Botanik Mundes... - 93m2
Kopshti Botanik - Rruga Shyqyri Brari

Pranë Kopshtit Botanik ne rruga kryesore , Shitet Super Ambjent Komercial Bar Kafe me Siperfaqe te brendshme 93 m2, totalisht i arreduar me desig...

Për Shitje
122,000€
Prane Kopshtit Botanik, Shitet Super Apartament 3+1+2 M... - 150m2
Kopshti Botanik - Rruga Kodra e Diellit

Pranë Kopshtit Botanik, ne katin e 7 të një Pallati të Ri 9 katësh të vitit 2007 i pajisur me Ashensor, Shitet Super Apartament 3+1+2 Tualete me h...

Për Shitje
90,000€
Tek Kopeshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 ! - 112m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Ne nje nder zonat me te qeta dhe me ajer te paster, tek Kopeshti Botanik, shitet apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje nde...

Për Qira
630€ / muaj
Kopshti Botanik, Super Apartament 2+1+2 Me Arredim Lu... - 118m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Pranë Kopshtit Botanik, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 Tualete me Arredim Luksoz dhe pamje fantastike të Tiranës. Apartamenti ndodhet në katin...