Për Shitje
115,000€
Super Apartament 2+1 Me Pamje Nga Liqeni - 128m2
Kopshti Botanik - Rruga Hamdi Sina

Shitet super Apartament 2+1 me super verande dhe nje pamje te mrekullueshme nga Dajti, liqeni i Tiranes dhe kodrat e liqenit te thate. Apartamenti nd...

Për Shitje
115,000€
Shitet Apartament 2+1 Tek Kopshti Zoologjik! - 105m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik ngjitur me rrethimin e kopshtit ne mes te gjelberimit dhe arjit te paster larg zhurmave te qytetit vendi ideal per te jetuar shite...

Për Qira
630€ / muaj
Kopshti Botanik, Super Apartament 2+1+2 Me Arredim Lu... - 118m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Pranë Kopshtit Botanik, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 Tualete me Arredim Luksoz dhe pamje fantastike të Tiranës. Apartamenti ndodhet në katin...

Për Shitje
165,000€
Kopshti Botanik, Shitet Ultra Apartament Luksoz 2+1+2... - 133m2
Kopshti Botanik - Rruga Shyqyri Brari

Kopshti Botanik, Rruga Shyqyri Brari, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete me hapsira të bollshme dhe me pamje fantastike nga Liqeni i Tiranes....