Për Shitje

90,000€

95,000€

Apartament 2+1 - 85m2

Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Tek Komuna E Parisit Shitet Apartament 2+1 Ngjitur Me Lulishten.Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati te ri, i pajisur me 2 ashensor. Apartame...

Për Qira

450€ / muaj

Zyrë - 95m2

Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Te kompleksi Kika 2 jepet apartament 2+1 me qira me orientim jug lindje. Apartamenti organizohet ne 1 openspace te bollshem me dalje ne ballkon, 2 dho...

Për Qira

370€ / muaj

400€ / muaj

Apartament 2+1 - 93m2

Komuna e Parisit - Rruga Jusuf Vrioni

Në rrugën Suljaman Delvina prane Espreso Bar, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalish...

Për Shitje

190,000€

Apartament 3+1 - 156m2

Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes shitet apartament 3+1+2. Apartamenti ka 156 m2 siperfaqe qe i organizohet ne: 1 living room me nje siperf...

Për Shitje

88,000€

95,000€

Apartament 2+1 - 106m2

Komuna e Parisit - Rruga Isuf Elezi

Ne Rrugen Isuf Elezi, 200 m nga Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re, shitet Apartament 2+1, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. A...

Për Shitje

116,000€

127,000€

Apartament 3+1 - 149m2

Komuna e Parisit - Rruga Shkelqim Fusha

Ne Rrugen Frank Bardhi, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 3+1, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organiz...

Për Qira

550€ / muaj

650€ / muaj

Zyrë - 140m2

Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne kompleksin Kika 2 jepet apartament 3+1+2 me qira per tu shfrytezuar per ambjent zyre. Apartamenti ka nje oraganizim si ne pershkrimin me poshte : S...

Për Qira

700€ / muaj

Apartament 3+1 - 165m2

Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Duplex ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me cilesore ne zone. Kati i pare ka siperfaqe 75 m2 es...

Për Shitje

170,000€

173,000€

Apartament 3+1 - 165m2

Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit shitet duplex ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me cilesore ne zone. Kati i pare ,i cili ka siperfaqe 75 m2 e...