Për Qira

800€ / muaj

Dyqan - 105m2

Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nder zonat me te mira ne Tirane, ne nje objekt pas kompleksit Kika 2, jepet ambjent komercial me qira. Ambjenti eshte 56.2 m2 dhe i larte 4.80...

Për Qira

500€ / muaj

Dyqan - 42m2

Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Komuna e Parisit, Jepet me Qira Dyqan me Siperfaqe 42 m2 i përshtatshëm për çdo lloj biznesi si Farmaci. Butik, Qendra Kursesh, Parukeri etj...