Për Shitje

190,000€

Apartament 3+1 - 156m2

Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes shitet apartament 3+1+2. Apartamenti ka 156 m2 siperfaqe qe i organizohet ne: 1 living room me nje siperf...

Për Shitje

116,000€

127,000€

Apartament 3+1 - 149m2

Komuna e Parisit - Rruga Shkelqim Fusha

Ne Rrugen Frank Bardhi, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 3+1, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organiz...

Për Qira

700€ / muaj

Apartament 3+1 - 165m2

Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Duplex ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me cilesore ne zone. Kati i pare ka siperfaqe 75 m2 es...

Për Shitje

170,000€

173,000€

Apartament 3+1 - 165m2

Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit shitet duplex ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me cilesore ne zone. Kati i pare ,i cili ka siperfaqe 75 m2 e...

Për Shitje

155,000€

Apartament 3+1 - 144m2

Komuna e Parisit - Skender Luarasi

Tek Komuna e Parisit, shitet apartament 3+1+2 ne katin e 4 te banimit te nje pallati te ri dhe cilesor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon t...

Për Shitje

130,000€

Apartament 3+1 - 140m2

Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne zonen e Komunes se Parisit, ne rrugen Tish Dahia, shitet apartament 3+1+2, ne katin e dyte te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti...