Shitje
175,000€

179,000€

Shitet Apartament 2+1 - 168m2
Komuna e Parisit - Rruga Hasan Alla

Pallati ndodhet prane Qendres Kristal dhe ka dalje ne Unazen e Madhe dhe rruget kryesore te lagjes Komuna e Parisit. Apartamenti eshte super elegant d...

Shitje
130,000€
SOLD
Shitet Super Apartament Prane Kompleksit Kika 2 - 90m2
Komuna e Parisit - Rruga Haxhi Kika

Shitet super apartament 2+1 pane kompleksit Kika 2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 8 katesh i cili eshte ndertuar ne vitin 2016 dhe m...

Shitje
114,000€
RESERVED
Tek Qendra Kristal, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim P... - 114m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Prane Qendres Kristal shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme dhe orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati 9-katesh...

Shitje
80,000€

88,000€

Te Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 - 73m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna e Parisit prane Tirana Bank, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 12 -katesh te mireadministruar me ash...

Shitje
128,000€

135,000€

EXCLUSIVE
Tek Komuna Parisit, Niku Construction Shitet Super Apar... - 100m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit tek Niku Construction me pamje dhe me shume diell. Apartamenti ka orientime Jug-Perendim dhe ka nje planime...

Shitje
130,000€
Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Hapsira Te B... - 124m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Komuna e Parisit, prane Credins Bank, shitet apartament 2+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndohet ne katin e 5 te nje pallati me ashensor me 10 k...

Shitje
119,000€
Tek Komuna E Parisit Shitet Apartament 2+1+2 I Pa Mobil... - 105m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Ne rrugen Medar Shtylla shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 10 te pallati 11 katesh me ashensor ndertim i vitit 2001. Apartamenti ka arganizim...

//do something