Qira
800€ / muaj
Ne Komunen E Parisit, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 125m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne Komunen e Parisit, ne nje objekt te ri jepet super aparament me qira i sapo areduar me arkitekt. Apartamenti organizohet ne koridor i cili ben shp...

Qira
450€ / muaj
Te Komuna E Parisit Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 98m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Jepet me qira apartament 2+1 prane Kompleksit Kika 2 me siperfaqe totale 98 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 8-katesh i cili es...

Qira
450€ / muaj
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 87m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Ne qender te Komunes se Parisit jepet 2+1 me qira. Apantamenti ka siperfaqe 87 m2 dhe organizohet ne hapesire ndenje me ambient gatimi dhe ngrenie ba...

Qira
450€ / muaj
Tek Kompleksi Kika 1, Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 105m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 1, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 8-te te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti ka hapesi...

Qira
500€ / muaj
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 M... - 118m2
Komuna e Parisit - Rruga Skender Luarasi

Ne Komunen E Parisit, tek blloku i pallateve tek Lulishtja, jepet me qira apartament 2+1+2 tualete me post parkimi, me planimetri te rregullt dhe ori...

Qira
500€ / muaj
Komuna E Parisit, Jepet Apartament 2+1 Me Qira! - 185m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna e Parisit, Jepet me Qira Apartament 2+1! Apartamenti ka siperfaqe totale 185 m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor d...

Qira
600€ / muaj
Tek Komuna E Parisit Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 174m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Super Apartament 2+1+Verande. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara momentalisht ne Tirane, ku mund...

//do something