Qira
800€ / muaj
Ne Komunen E Parisit, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 125m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne Komunen e Parisit, ne nje objekt te ri jepet super aparament me qira i sapo areduar me arkitekt. Apartamenti organizohet ne koridor i cili ben shp...

Qira
370€ / muaj
Ne Komunen E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 90m2
Komuna e Parisit - Rruga Liman Kaba

Ne Komunen e Parisit, tek Kompleksi Dinamo, ne rrugen Liman Kaba, jepet me Qira Apartament 2+1, ne katin e 3 te nje Pallati te ri, me ashensor. Aparta...

Shitje
175,000€

179,000€

Shitet Apartament 2+1 - 168m2
Komuna e Parisit - Rruga Hasan Alla

Pallati ndodhet prane Qendres Kristal dhe ka dalje ne Unazen e Madhe dhe rruget kryesore te lagjes Komuna e Parisit. Apartamenti eshte super elegant d...

Shitje
148,000€

150,000€

Apartament I Rralle 2+1 Per Shitje, Tek Lulishtja Ne Ko... - 120m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Tek Komuna e Parisit, shitet apartament 2+1 super i investuar dhe me organizim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri, teper t...

Shitje
119,000€

125,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Super Apartament 2+1 !! - 118m2
Komuna e Parisit - Rruga Skender Luarasi

Ne Komunen E Parisit, tek blloku i pallateve tek Lulishtja, shitet apartament 2+1+2 tualete me planimetri te rregullt dhe orientim shume te mire. Apar...

Shitje
130,000€
RESERVED
Shitet Super Apartament Prane Kompleksit Kika 2 - 90m2
Komuna e Parisit - Rruga Haxhi Kika

Shitet super apartament 2+1 pane kompleksit Kika 2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 8 katesh i cili eshte ndertuar ne vitin 2016 dhe m...

Qira
450€ / muaj
Te Komuna E Parisit Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 98m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Jepet me qira apartament 2+1 prane Kompleksit Kika 2 me siperfaqe totale 98 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 8-katesh i cili es...

Qira
450€ / muaj
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 87m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Ne qender te Komunes se Parisit jepet 2+1 me qira. Apantamenti ka siperfaqe 87 m2 dhe organizohet ne hapesire ndenje me ambient gatimi dhe ngrenie ba...

Shitje
114,000€
RESERVED
Tek Qendra Kristal, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim P... - 114m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Prane Qendres Kristal shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme dhe orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati 9-katesh...

Shitje
132,000€

140,000€

Tek Komuna Parisit, Shitet Apartament 2+1 +Garazh I Per... - 101m2
Komuna e Parisit - Rruga Robert Shvarc

Tek Komuna e Parisit ne rrugen Robert Shvarc shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt dhe me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te t...

Qira
450€ / muaj
Tek Kompleksi Kika 1, Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 105m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 1, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 8-te te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti ka hapesi...

Qira
500€ / muaj
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 M... - 118m2
Komuna e Parisit - Rruga Skender Luarasi

Ne Komunen E Parisit, tek blloku i pallateve tek Lulishtja, jepet me qira apartament 2+1+2 tualete me post parkimi, me planimetri te rregullt dhe ori...

Shitje
88,000€
Te Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 - 80m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna e Parisit prane Tirana Bank, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 12 -katesh te mireadministruar me ash...

Qira
500€ / muaj
Komuna E Parisit, Jepet Apartament 2+1 Me Qira! - 185m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna e Parisit, Jepet me Qira Apartament 2+1! Apartamenti ka siperfaqe totale 185 m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor d...

Qira
500€ / muaj
Tek Kompleksi Kika, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 100m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek kompleksi Kika 1 jepet me qira apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor d...

Shitje
143,000€

145,000€

Ne Komunen E Parisit, Tek Kika 2, Shitet Apartament 2+1... - 116m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Tek Kompleksi Kika 2, shitet apartament 2+1+2 totalisht i mobiluar, me hapsira te bollshme dhe strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e...

Shitje
128,000€

135,000€

EXCLUSIVE
Tek Komuna Parisit, Niku Construction Shitet Super Apar... - 100m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit tek Niku Construction me pamje dhe me shume diell. Apartamenti ka orientime Jug-Perendim dhe ka nje planime...

//do something