Për Shitje
58,000€
Shitet Apartament 1+1 I Paperfunduar Tek Komuna Par... - 60m2
Komuna e Parisit - Rruga Dhimitër Shuteriqi

Rr. Dhimiter Shuteriqi ne zonen e Komunes se Parisit Shitet Apartament 1+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Lindje. Apartamenti ndod...

Për Qira
350€ / muaj
Komuna E Parisit, Super Apartament 1+1 Me Arredim Mode... - 68m2
Komuna e Parisit - Rruga Skender Luarasi

Pranë Lulishtes në Zonën e Komunës së Parisit, Jepet me Qira Super Apartament 1+1 me arredim shumë komod, në katin e 1 të një Vile 3 katëshe....