Për Shitje
140,000€
Te Kompleksi Halili Shitet Superapartamen 2+1+2 !! - 105m2
Kompleksi Halili - Rruga e Dibrës

Te kompleksi Halili, shitet super apartament 2+1 ne katin e peste, i pajisur me ashensor dhe i mireadministruar. Apartamenti organizohet ne sallon nde...