Për Shitje
78,000€
Apartament 1+1 - 87m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes prane qendres Globe shitet apartament 1+1 i pershtatur ne 2+1 ne nje pallat te ri cilesor me dy ashensor. Apartamenti ka siperfaqe...

Për Qira
1,400€ / muaj
Zyrë - 187m2
Kompleksi Delijorgji - Bulevardi Gjergj Fishta

Jepet me qira ambient komercal i pershtatshem per zyra te cfaredo lloj aktiviteti. Ambienti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe shume cileso...

Për Qira
650€ / muaj
Zyrë - 97m2
Kompleksi Delijorgji - Bulevardi Gjergj Fishta

Jepet me qira ambient komercal i pershtatshem per zyra te cfaredo lloj aktiviteti. Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe shume cileso...

Për Shitje
62,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Prane Kompleksit Delijorgji Shitet... - 60m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, prane "Kompleksit Delijorgji", shitet apartament 1+1, si mundesi mjaft e mire investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje...

Për Qira
300€ / muaj
Ne Rrugen E Kavajes, Prane Kompleksit Delijorgji Jepet... - 60m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, prane "Kompleksit Delijorgji", jepet me qira apartament 1+1, teresisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallat...

Për Qira
600€ / muaj
Te Kompleksi Delijorgji Jepet Me Qira Ambient Per Zyra... - 100m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes, te Kompleksit Delijorgji, jepet me qira ambient per zyra ne katin 7 te nje pallati 8 katesh, te pajisur me ashensor dhe te miread...

Për Qira
1,200€ / muaj
Jepet Me Qira Zyre Fantastike 4+1 Prane Kompleksit Deli... - 147m2
Kompleksi Delijorgji - Bulevardi Gjergj Fishta

Jepet me qira zyre fantastike mbi Hotel Hilton prane kompleksit delijorgji ne katin e 4 te nje pallati 8 katesh me ashensor dhe me nje super administr...

Për Qira
350€ / muaj
Prane Kompleksit Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 1... - 82m2
Kompleksi Delijorgji - Rruga Stavri Themeli

Ne Rrugen e Kavajes, prane "Kompleksit Delijorgji", jepet me qira apartament 1+1, teresisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallat...

Për Qira
350€ / muaj
Te Rruga E Kavajes Jepet Me Qera Ambjent I Pershtashem... - 30m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Te Rruga E Kavajes, Te Globe Jepet Me Qera Ambjent I Pershtashem Per Te Gjitha Aktivitetet!!! . Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 12 ka...