Shitje
80,000€
SOLD
Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Super Apartament 1+1,... - 71m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Delijorgji shitet super apartament i investuar 1+1, me siperfaqe 71 m2 dhe me cmim okazional, referuar vendodhjes d...

Qira
350€ / muaj

400€ / muaj

RENTED
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Super Apartamen... - 71m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Delijorgji jepet me qira super apartament i investuar 1+1, me siperfaqe 71 m2. Kompleksi ku ndodhet apartamenti esh...

Shitje
73,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 1+1, Me... - 86m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Prane Kompleksit Delijorgji, buze rruge shitet apartament 1+1 me hapesira teper te bollshme dhe cmim okazional per zonen dhe cmimet e tregut ne zone....

//do something