Për Shitje
120,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 3+1 ! - 157m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Ne Rrugen Shkelqim Fusha, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 3+1, ne katin 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organ...

Për Qira
700€ / muaj
Duplex - 140m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Jepet me qira duplex fantastik tek rezideneca Kodra E Diellit 1. Ne katin e pare ndodhet nje sallon i madh pritje me kuzhinen , 1 tualet dhe 1 ballko...

Për Shitje
169,000€
Duplex - 150m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne Rezidencen me te mire ne qytetin e Tiranes, me ne fund e gjete. Eshte aq i kompletuar sa nuk ka m...

Për Shitje
62,400€
Apartament 2+1 - 96m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Prane Fondacionit Eleonora, tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri dhe ka nje siperfaqe...

Për Shitje
130,000€
Bar-Restaurant - 90m2
Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Rruga Frank Bardhi, mbi rrethrrotullimin e Selites, shitet Lokal, ne katin e pare te nje pallati te ri. Siperfaqja e Lokalit eshte 81 m2 duke perf...

Për Shitje
104,000€
Apartament 2+1 - 104m2
Kodra e Diellit -

Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte:...

Për Shitje
290,000€
Premium - 470m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Tek Fillimi i Kodres se Diellit, Buze Unazes se Madhe, Shitet Magazin, ne katin 1 te nje pallati te ri. Ambjenti ka siperfaqe neto ne certifikate pron...

Për Shitje
72,000€
Apartament 1+1 - 80m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Tek fillimi i Kodres se Diellit, ne Rrugen Frank Bardhi, shitet Super Apartament 1+1, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamen...

Për Qira
500€ / muaj
Duplex - 150m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Jepet me qera Super dupleks tek Rezidenca Kodra e Diellit 1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 & 4, te nje pallati te ri dhe i administruar 24h. Ne kat...