Për Shitje
133,000€
Apartament 2+1 - 121m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Ne kompleksin me te mire prane Hipotekes, Shitet Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri 15 katesh, dhe ka nje...

Për Shitje
112,000€
Apartament 2+1 - 107m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Prane Hipotekes Tek "Quartum Residence" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2019, Shitet Apartament 2+1+2. "Quartum Residence" eshte nje nga komplekset e reja me...

Për Qira
500€ / muaj
Apartament 2+1 - 133m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Jepet me qira apartament 3+1+2 ,me siperfaqe 132.75m2, i mobiluar ne rrugen Jordan Misja, tek kompleksi Gener 2.Apartamenti jepet me cmim 500 euro net...

Për Shitje
127,000€
Apartament 2+1 - 115m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Te Rruga "Jordan Misja", prane hipotekes shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te Tiranes me punime bashkohore ku vihet re te...

Për Shitje
159,000€
Apartament 2+1 - 133m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Ne rrugen Jordan Misja te Kompleksi Gener2 ndertuar nga firmat me Prestigjioze ne Shqiperi shitet apartament 2+1+2 i mobiluar. Kompleksi eshte moder...

Për Shitje
100,000€
Shitet Apartament 2+1+2 Prane Hipotekes! - 103m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Te Kompleksi Gener 2 prane Hipotekes, Shitet Super Apartament 2+1+2, i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, me ashensor dh...