Për Qira

1,300€ / muaj

Apartament 3+1 - 130m2

Garda - Rruga Janos Hunyadi

Ne nje nder zonat me te preferuara dhe strategjike ne Tirane, prane Gardes, Jepet me Qira super Apartament 3+1! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125...

Për Shitje

149,000€

Apartament 3+1 - 107m2

Garda - Rruga Lidhja e Prizrenit

Tek Garda, ne Rrugen Lidhja e Prizrenit, shitet apartament 3+1, ne katin e 5, ne nje pallat egzistues. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : S...

Për Qira

500€ / muaj

550€ / muaj

Apartament 3+1 - 150m2

Garda - Rruga Perlat Rexhepi

Jepet me qira apartament 3+1+2 tek Garda! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 12 katesh i cili eshte teper cilsor, i mireadministruar, me...