Shitje
68,000€

70,000€

RESERVED
Ne Fresk Ne Rrugen E Dajtit Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 116m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit shitet apartament 2+1+2 tualete ,ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, ndertim i vitit 2017. Apartamenti eshte organizuar si me po...

Shitje
77,000€

80,000€

Shitet Papafingo Ne Fresk Me Orientim Perfekt !!! - 122m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk ne rrugen Shefqet Kuka, Shitet Apartament 2+1+2 tualete me dritare ,ne katin e 5-te te nje pallati te ri, ndertim i viteve te fundit i pajisu...

Shitje
59,500€
SOLD
Ne Fresk Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar! - 88m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk ne rrugen Muhamet Deliu ,shitet apartament 2+1 ,i mobiluar ne katin e 3 te nje pallati 7 katesh, ndertim i viteve te fundit shume cilesor me...

Shitje
79,000€
SOLD
Ne Fresk Shitet Super Apartament 2+1 - 128m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Rrugen Muhamet Deliu, ne Fresk Shitet Super Apartament 2+1 me siperfaqe 128 m2, totalisht i mobiluar ne menyre moderne dhe plote shije. Apartament...

Shitje
48,000€

50,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion - 80m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Freskut, zone e cila eshte zhvilluar mjaft vitet e fundit duke u plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme. Zona e...

Shitje
62,000€

72,000€

Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt - 97m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Fresk, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne...

Shitje
61,000€

65,000€

Fresk, Shitet Apartament 2+1 I Investuar! - 103m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Fresk, prane Policise Bashkiake, shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te mireadministruar me ashensor...

Shitje
47,000€
SOLD
Ne Fresk Shitet Apartament 2+1 Pjeserisht I Mobiluar ! - 87m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk ne rrugen Muhamet Deliu ,shitet apartament 2+1 , ne katin e 3-te te nje pallati 7-katesh, ndertim i viteve te fundit shume cilesor me ashenso...

Shitje
80,000€
Fresku, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar! - 92m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Fresk, rruga e Thesarit, shitet apartament 2+1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 nje te pallati te ri te mireadministruar dhe or...

Shitje
66,000€
Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt... - 93m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Fresk, shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organiz...

Shitje
67,000€
Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt - 101m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Fresk, prane Fizikes Berthamore shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri me ashensor dhe...

Shitje
68,000€
Ne Fresk Shitet Apartamet 2+1 I Mobiluar !!! - 77m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne rrugen Shefqet Kuka shitet apartament 2+1 i mobiluar ne katin e 5 te pallati 6 katesh me ashensor, shkalle me ndricim natyral ndertim vitit 2016....

Shitje
68,000€
Ne Fresk Shitet Apartament 2+1 Me Siperfaqe Te Madhe !!... - 104m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne rrugen e Teleferikut shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt, ne katin e 3 te nje pallati 7 katesh ,ndetim i vitit 2011. Apartamenti ka org...

Shitje
75,000€
Ne Fresk Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar !!! - 105m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit, ne nje Rezidence te ndertuar vitet e fundit shitet apartament 2+1+2 tualete i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pall...

Shitje
82,000€
Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Verande - 135m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Fresk, shitet apartament 2+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri me ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje...

//do something