Qira
1,200€ / muaj

1,300€ / muaj

EXCLUSIVE
Luxury Apartment 2+1+2 Etc - 120m2
ETC - Bajram Curri Boulevard

Luxury Apartment for rent in the heart of Tirana. The apartment is 120 meter square and is located in the well known building of ETC. The apartment h...

Qira
1,400€ / muaj
Super Apartament 2+1 Me Qera Ne Zonen Me Te Mire Ne Tir... - 130m2
ETC - Bajram Curri Boulevard

Tek ETC nje nga ndertimet me te preferuara per shkak te cilesise dhe vendodhjes jepet apartament 2+1 me qera totalisht i sapo rikonstruktuar dhe mobil...

//do something